Холодильник Beko RCNA406I35XB

влевовправо
HARVESTfresh
Технологія, натхненна природою та силою світла
Вітаміни в овочах та фруктах більше не пропадуть при зберіганні в холодильнику. Найновіша технологія HARVESTFresh зі світлом 3-х кольорів імітує 24-годинний сонячний цикл усередині вашого холодильника, що дозволяє зберегти вітаміни довше. Таким чином, даючи вам можливість насолоджуватися поживнішим раціоном і здоровим життям.
Подвійна система охолодження NeoFrost
2 окремі системи охолодження, ніякого поширення запахів
Складно зберігати рибу в морозильній камері, а ароматний пиріг у холодильнику, щоб їх запахи не змішувалися. Технологія NeoFrost з двома окремими системами охолодження для кожного відділення забезпечує ідеальну циркуляцію повітря та оптимальну температуру як у холодильній, так і морозильній камері. В результаті продукти довше залишаються свіжими без утворення льоду та сторонніх запахів.
Режим «Відпустка»
Додаткова економія електроенергії
Виїжджаєте у відпустку? Переведіть холодильник у спеціальний режим. Режим «Відпустка» дозволяє заощаджувати електроенергію, відключаючи холодильну камеру та залишаючи працювати тільки морозильну. Завдяки цьому ви збережете заморожені продукти та скоротите витрати на електроенергію.
CoolRoom
М'ясо, риба та молочні продукти довше залишаються свіжими
Для зберігання м'яса, риби та молочних продуктів потрібна нижча температура. У відділенні CoolRoom ці продукти зберігаються при температурі трохи вище точки замерзання та оптимальної вологості. Завдяки цьому продукти зберігають свій смак та свіжість у два рази довше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип управления | Электронное |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Зона свежести | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Суперохлаждение | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | немає даних |
| Вес | 76 кг |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 202.5x59.5x67 см |
| Генератор льда | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Энергопотребление | 0,77 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 362 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Цвет | сірий металік |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 5 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 109 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 253 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Мощность замораживания | 6 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | автоматична |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Информация для заказа
- Цена: 21 999 ₴




