Stalgast Соковитискач для цитрусових 473012

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 473012
Отправка с 11 июня 20264 741 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний соковитискач для цитрусових від Stalgast. Соковитискач для цитрусових має сито діаметром 12 см, кришка виготовлена з фарбованого чавуну та нержавіючої сталі. Завдяки ручці полегшується транспортування. Соковитискач підходить для ресторанів, барів, готелів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stalgast |
| Тип | Соковыжималка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 473012 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Stalgast |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 710 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Ширина | 185 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 741 ₴
