Sirman Соковитискач APOLLO Chrome

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 65206022
Отправка с 10 июня 202625 723 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Соковитискач для цитрусових Sirman Apollo Chrome є високопродуктивним і зручним приладом, розробленим для комерційного використання. Знімну чашу з нержавіючої сталі можна мити в посудомийній машині, а додаткова чаша з ABS доступна за запитом.
Соковитискач Apollo Chrome оснащений двома розширювачами різних розмірів і окремим ситечком, що дозволяє ефективно віджимати сік з різних цитрусових.
Соковитискач для цитрусових Sirman Apollo Chrome є надійним і сучасним приладом, який ідеально підходить для комерційного використання в гастрономічній індустрії. Його простота експлуатації, функції безпеки та опціональне регулювання швидкості роблять його чудовим інструментом для швидкого та ефективного віджимання свіжого соку з різних видів цитрусових.
Ключові особливості соковитискача Apollo Chrome:
- Хромований корпус із безшовним дизайном для легкого очищення;
- Знімна чаша з нержавіючої сталі, яку можна мити в посудомийній машині.
- Сито
- 2 насадки різних розмірів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65206022 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 3 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Мощность | 150 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Соковитискачі |
| Ширина | 210 мм |
- Цена: 25 723 ₴
