Sirman Подрібнювач для льоду TRITON

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 60090002
Отправка с 10 июня 202657 227 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подрібнювач для льоду Triton - професійний подрібнювач для льоду дозволяє дробити лід різного розміру завдяки регульованому лезу:.
- дрібно подрібнений лід, що дозволяє виготовляти традиційний італійський десерт граніта
- пластівці для заморожених коктейлів або для подачі чи прикраси холодних страв.
Льодоподрібнювач оснащений мікровимикачами, що дозволяють швидко відключити прилад у разі потреби.
Особливості подрібнювача для льоду Triton
- Швидкість подрібнення: 1500 об/хв
- Контейнер обємом: 2 літри
- Регулювання подрібнення
- Аварійний мікровимикач на кришці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 60090002 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 8,5 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Объем, л | 2 |
| Мощность | 350 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Подрібнювачі для льоду |
| Ширина | 365 мм |
Информация для заказа
- Цена: 57 227 ₴
