Sirman Міксер для коктейлів SIRIO 2 VV Cromato

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 65023002
Отправка с 09 июня 202633 816 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Міксери для напоїв Sirman, модель Sirio 2 Cromato це повна лінійка сучасних та професійних міксерів для змішування молочних напоїв. Вони призначені в основному для комерційного застосування.
Двигун міксеру для коктейлів потужний і вентильований, що сприяє більш тривалому терміну служби пристрою. Міксер для коктейлів досягає швидкості 14 000 обертів на хвилину, що дозволяє ефективно змішувати напої. Насадка міксеру має три мішалки з алюмінію та нержавіючої сталі для приготування коктейлів та напоїв. Існує також можливість оснастити міксер спеціальною обертовою мішалкою для кави з льодом або вершкових напоїв відповідно до індивідуальних вимог.
Ємність чаші 0,9 л х 2, що дозволяє готувати більшу кількість напоїв за один раз. Ця надійна і функціональна мішалка ідеально підходить для будь-якого професійного закладу громадського харчування, забезпечуючи швидке і точне змішування напоїв для задоволення клієнтів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | Sirman |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65023002 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 5 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 485 мм |
| Глубина | 195 мм |
| Картинки | 6943967 |
| Объем, л | 1,1 |
| Мощность | 200 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Міксери для молочних коктейлів |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 33 816 ₴
