Sirman Міксер для коктейлів SIRIO 1 Cromato

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 65512602
Отправка с 08 июня 202616 185 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Міксер для напоїв Sirman, модель Sirio 1 Cromato, це повна лінійка сучасних та професійних міксерів для змішування молочних напоїв, призначених в основному для комерційного застосування.
Міксер Sirio 1 оснащений чашею з нержавіючої сталі ємністю 900 мл.
Двигун міксеру для коктейлів потужний і вентильований, що сприяє більш тривалому терміну служби пристрою. Міксер для коктейлів досягає швидкості 14 000 обертів на хвилину, що дозволяє ефективно змішувати напої. Насадка міксеру має три мішалки з алюмінію та нержавіючої сталі для приготування коктейлів та напоїв. Існує також можливість оснастити міксер спеціальною обертовою мішалкою для кави з льодом або вершкових напоїв відповідно до індивідуальних вимог.
Це професійний та надійний міксер, який зробить приготування молочних коктейлів та інших напоїв легким та приємним, привертаючи увагу клієнтів у закладах громадського харчування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Количество скоростей | 1.0 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65512602 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 3 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 530 мм |
| Глубина | 195 мм |
| Объем, л | 0,9 |
| Мощность | 120 Вт |
| Производительность | 14000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Міксери для молочних коктейлів |
| Ширина | 150 мм |
- Цена: 16 185 ₴
