Sirman Блендер Orione T VV

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 65342102P
Отправка с 11 июня 202639 595 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Блендер Sirman Orione T VV - це професійний промисловий блендер, призначений для вимогливих барів, ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Він ідеально підходить для приготування фруктових коктейлів, напоїв із фруктів та овочів, кремів, супів, приправ, молочних коктейлів, різних пюре та соусів і т.д.
Корпус блендера виготовлений з алюмінію, а бічні сторони - з АБС-пластику, що забезпечує надійність та довговічність пристрою. Спеціальна система герметизації запобігає потраплянню рідини всередину блендера. Мотор високої потужності оснащений системою примусової вентиляції для тривалого безперервного використання та більш тривалого терміну експлуатації.
Блендер поставляється з круглим стаканом обємом 2 літри, виготовленим з прозорого Tritan, що не бється. Він має поділки в літрах та ідеально підходить для приготування крижаних коктейлів, фруктових коктейлів з сиропами та концентратами. Кришка склянки виготовлена з гуми та має мірний стаканчик для додавання інгредієнтів.
Ключові особливості блендера Orione T VV:
- Професійні блендери, призначені для потреб бару, ресторану, їдальні тощо.
- Регулятор швидкості.
- Система ущільнення діафрагми для запобігання потраплянню рідини в машину.
- Щільна гумова кришка з отвором для подачі інгредієнтів під час роботи.
- Ніж із 4 спицями, виготовлений з однієї стрічки покращеної сталі, також підходить для подрібнення льоду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65342102P |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 5 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 508 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Об'єм чаші, л | 2 |
| Мощность | 750 Вт |
| Производительность | 16000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 202 мм |
- Цена: 39 595 ₴
