Sirman Блендер Orione Five VV

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 65373102E
Отправка с 08 июня 202662 431 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Професійний блендер Sirman, модель Orione Five VV, є чудовим інструментом, який забезпечує виняткову продуктивність і надійність на професійній кухні. Корпус приладу виготовлений з нержавіючої сталі, що гарантує довговічність і легке гігієнічне обслуговування. Цей блендер підходить для приготування піни, а також фруктових та овочевих напоїв, кремів, супів, коктейлів, а також для гомогенізації та приготування соусів тощо.
Спеціальна система герметизації запобігає потраплянню рідини всередину блендера. Мотор високої потужності із системою примусової вентиляції забезпечує тривале безперервне використання та більш тривалий термін експлуатації.
Оснащений круглим 5-літровим стаканом з нержавіючої сталі, блендер Orione Five VV готовий готувати велику кількість смачних страв. Скляна кришка в поліуретановому корпусі з ущільнювачем, на шарнірах і обладнана входом для інгредієнтів, полегшує додавання інгредієнтів під час змішування.
Модель Orione Five є незамінним інструментом для професійних кухонь, які потребують не тільки ефективних, але й безпечних і простих у використанні блендерів для різноманітних кулінарних завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65373102E |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 7 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 540 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Об'єм чаші, л | 5 |
| Мощность | 750 Вт |
| Производительность | 16000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 245 мм |
- Цена: 62 431 ₴
