Sirman Барний комбайн MODULO 2 ALN

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 6582140002
Отправка с 08 июня 202666 188 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Sirman Modulo 2 ALN - це сучасний модульний барний комбайн, який забезпечує зручну та функціональну підтримку в будь-якому барі. Барний комбайн Modulo 2 ALN ідеальне комплексне поєднання двох пристроїв - соковитискaча та подрібнювача льоду.
Ключові особливості барного комбайну включають корпус із екструдованого алюмінію та бічні сторони з ABS, що забезпечує довговічність і міцність пристрою. Він оснащений потужним двигуном з примусовою вентиляцією, забезпечує надійну роботу під час приготування різноманітних напоїв.
Соковитискaч для цитрусових Apollo з важелем і подрібнювач льоду Nordkapp дозволяють швидко готувати свіжовичавлені соки, коктейлі та подрібнювати лід.
Ключові Особливості Соковитискaча для Цитрусових:
- Чаша з нержавіючої сталі, знімна для чищення, її можна мити в посудомийній машині, чаша з АБС доступна за запитом.
- Знімне сито з насадками двох розмірів для витискання будь-якого типу цитрусових.
- Алюмінієвий важіль з нержавіючої сталі для запобігання контакту з їжею доступний за запитом.
- Запатентований мікроперемикач, який дозволяє безпосередньо вмикати машину, притискаючи фрукти до сита.
- Індивідуальний контроль швидкості.
Ключові Особливості Подрібнювача Льоду:
- Професійний подрібнювач льоду, незамінний барний інструмент для приготування напоїв і заморожених коктейлів.
- Подрібнює будь-які кубики льоду, виготовлені за допомогою льодогенератора, розміром до 40 x 40 мм при -3°C.
- Контроль розвантаження дозволяє регулювати розмір подрібненого льоду.
Швидкості:
- Соковитискaч: 320 об/хв
- Подрібнювач льоду: 800 об/хв
Барний комбайн Modulo 2 ALN — ідеальне рішення для професійних барів, клубів і ресторанів, які прагнуть забезпечити своїм клієнтам швидке та ефективне приготування різноманітних напоїв. Його модульна конструкція дозволяє гнучко налаштовувати обладнання відповідно до індивідуальних потреб і вподобань, що робить його незамінним інструментом у гастрономічній індустрії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 6582140002 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 9,5 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 495 мм |
| Глубина | 283 мм |
| Мощность | 300 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Барні комбайни |
| Ширина | 402 мм |
- Цена: 66 188 ₴
