Robot Coupe Соковитискач C 40

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 55040
Отправка с 09 июня 202662 547 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Соковитискaч Robot Coupe C 40 - це ідеальне рішення для приготування овочевих та фруктових соків, рідких та пюреподібних закусок, соусів, супів, також різних солодких сумішей та десертів: щербет, мармелад, морозиво, фруктову пастилу, смузі, варення. Швидкі, ефективні, міцні та рентабельні соковитискачі-екстрактори дозволяють приготувати свіжі соки з фруктів і овочів у великих обсягах.
Соковитискaч ідеально підходить для професіоналів, що працюють в різних галузях громадського харчування, таких як бари, ресторани, готелі, їдальні та супермаркети. Його компактні розміри дозволяють використовувати цю модель навіть на невеликих кухнях.
Особливості соковитискaча C 40:
- Велика воронка розміром 90×75 мм дозволяє завантажувати томати цілими для більшої швидкості обробки.
- Насадка спеціально призначена для фруктів або овочів з ніжною мякоттю, таких як малина, чорна смородина, помідори і т.д.
- Довгий зливний бічний носик дозволяє використовувати ємність великого розміру і рідше забирати готові продукти з ємності.
- Маленький або більший конус - для оптимального віджиму соку незалежно від розміру вичавленого цитрусового фрукта.
- Відфільтровує шкірку, кісточки та волокна.
Характеристики:
- Тип віджиму: відцентровий.
- Швидкість, об/хв: 1500.
- Продуктивність, кг/година: 40.
З соковитискaчем Robot Coupe C 40 ви отримаєте швидкий та якісний результат без зайвих зусиль!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 55040 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 10,6 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 239 мм |
| Цвет | Чёрный |
| Мощность | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Соковитискачі |
| Ширина | 645 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 62 547 ₴
