Fimar Міксер для молочних коктейлів FR 150I

- Под заказ
- Код: (Склад 40) FR
Отправка с 10 июня 202647 922 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блендер FIMAR FR 150I призначений для збивання та змішування соусів та мусів, приготування фруктових, молочних або алкогольних коктейлів, для перемішування та подрібнення фруктів та овочів. Чаша з нержавіючої сталі обємом 1,5 літри, оснащена захисним мікровимикачем для додаткової безпеки.
Ковпачок на кришці дає можливість додавати інгредієнти прямо під час роботи, що робить процес ще більш зручним і практичним, а мікровимикач повністю зупинить роботу під час зняття кришки.
Блендер FIMAR FR150I не призначений для дроблення льоду. Час збивання визначає користувач, з консистенції продукту. Таймер не передбачено.
Основні характеристики:
- Корпус із пофарбованого алюмінію
- Склянка з нержавіючої сталі
- Ніж з нержавіючої сталі
- Механічне керування
- Додавання інгредієнтів під час роботи
- Аварійний мікровимикач на чаші
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FR |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 4 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Объем, л | 1,5 |
| Мощность | 350 Вт |
| Производительность | 16000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 210 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Алюминий |
Информация для заказа
- Цена: 47 922 ₴
