Fimar Міксер для молочних коктейлів FP1

- Под заказ
- Код: (Склад 40) FP1
Отправка с 10 июня 202613 758 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міксер для молочних коктейлів FP1 призначений для змішування та приготування молочних коктейлів, сорбетів в кафе, ресторанах та барах.
Міксер працює на одній швидкості. Виготовлений з алюмінію, він гарантує високу міцність і стійкість до механічних пошкоджень. Стійка та чаша виготовлені з нержавіючої сталі, що підсилює його стійкість до корозії та забезпечує безпеку використання продуктів.
Особливою рисою міксера для коктейлів є автоматична система ввімкнення, яка спрацьовує тільки при наявності встановленої чаші. Це не лише забезпечує безпеку використання, але й економить енергію, оптимізуючи роботу міксера.
Особливості міксера для молочних коктейлів FP1:
- Корпус з алюмінію
- Стакан з нержавіючої сталі
- 1 швидкість
- 1 чаша
- Обєм: 0,5 л
- Система автоматичного вмикання тільки при встановленій чаші
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FP1 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 2,5 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 485 мм |
| Глубина | 195 мм |
| Объем, л | 0,55 |
| Мощность | 120 Вт |
| Производительность | 16000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 758 ₴
