EasyLine Соковитискач для цитрусових SM-CJ6

- Под заказ
- Код: (Склад 40) SM-CJ6
Отправка с 10 июня 202616 315 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Соковитискач для цитрусових SM-CJ6 дозволяє вичавлювати сік з апельсинів, грейпфрутів і гранатів. Ефективний двигун пристрою дозволяє досягти 980 обертів в хвилину, завдяки чому ми отримуємо максимальну кількість соку з кожного цитрусового фрукта.
Електрична соковижималка, виготовлена з полірованого алюмінієвого сплаву, є ідеальним рішенням для віджимання соку з цитрусових. Її запуск і відключення здійснюється через важіль, що притискається до фруктів, роблячи процес простим та зручним.
Знімні частини спрощують процес чищення та обслуговування, забезпечуючи безпроблемну експлуатацію. Цей соковитискач - простий у встановленні та використанні, ідеальний вибір для тих, хто цінує надійність і зручність у побуті.
Основні характеристики:
- Корпус з алюмінієвого сплаву
- Вмикання та вимикання за допомогою важеля
- Бортики для захисту від бризок
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SM-CJ6 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 8,7 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 415 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мощность | 230 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Ширина | 220 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Соковыжималка |
Информация для заказа
- Цена: 16 315 ₴
