EasyLine Соковитискач для цитрусових SM-CJ5A

- Под заказ
- Код: (Склад 40) SM-CJ5A
Отправка с 10 июня 202615 092 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Соковитискач для цитрусових SM-CJ5A дозволяє вичавлювати сік з апельсинів, грейпфрутів і гранатів. Ефективний двигун пристрою дозволяє досягти 1450 обертів в хвилину, завдяки чому ми отримуємо максимальну кількість соку з кожного цитрусового фрукта.
Електрична соковижималка, виготовлена з полірованого алюмінієвого сплаву, є ідеальним рішенням для віджимання соку з цитрусових. Її запуск і відключення здійснюється через важіль, що притискається до фруктів, роблячи процес простим та зручним.
Знімні частини спрощують процес чищення та обслуговування, забезпечуючи безпроблемну експлуатацію. Цей соковитискач - простий у встановленні та використанні, ідеальний вибір для тих, хто цінує надійність і зручність у побуті.
Основні характеристики:
- Корпус з алюмінієвого сплаву
- Вмикання та вимикання за допомогою важеля
- Насадка з пластику
- Бортики для захисту від бризок
В комплекті 3 насадки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SM-CJ5A |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 8 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 475 мм |
| Глубина | 202 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мощность | 230 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Соковитискачі |
| Ширина | 335 мм |
- Цена: 15 092 ₴
