EasyLine Соковитискач для цитрусових SM-CJ4

- Под заказ
- Код: (Склад 40) SM-CJ4
Отправка с 10 июня 20268 208 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Соковитискач для цитрусових SM-CJ4 дозволяє вичавлювати сік з апельсинів, грейпфрутів і гранатів. Ефективний двигун пристрою дозволяє досягти 1800 обертів в хвилину, завдяки чому ми отримуємо максимальну кількість соку з кожного цитрусового фрукта.
Соковитискач оснащений знімними частинами, такими як резервуар, фільтр, захист від бризок і знімний конус, що полегшує процес очищення та обслуговування пристрою. Він вражає своєю простотою в установці та використанні, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує зручність і високу ефективність.
Основні характеристики:
- Корпус з пофарбованого алюмінію
- Насадка з пластику
- Знімні чаша та фільтр
- Бортики для захисту від бризок
- Призначений для професійного або домашнього використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SM-CJ4 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 5 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 340 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мощность | 180 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Ширина | 220 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Соковыжималка |
Информация для заказа
- Цена: 8 208 ₴
