EasyLine Соковитискач для повільного віджиму соку CJ623M

- Под заказ
- Код: (Склад 40) CJ623M
Отправка с 10 июня 202616 315 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Соковитискач CJ623M шнековий ідеально підходить як для мяких, так і для твердих фруктів і овочів. Повільний процес віджиму дозволяє зберігати більше смакових властивостей фруктів і овочів, роблячи сік більш насиченим та ароматним.
Працювати з пристроєм дуже зручно завдяки широкому отвору для подачі, який дозволяє вставляти цілі фрукти без необхідності їх попереднього розрізання. Велика розливна воронка забезпечує швидкий потік соку.
Соковитискач оснащений автоматичним виштовхуванням відходів, що спрощує процес очищення та обслуговування. Зберігання відходів відбувається у пластиковому контейнері, який легко виймається і очищається. Чаша, диски та фільтр виготовлені з нержавіючої сталі, що гарантує довгий термін служби.
Основні характеристики:
- Тип віджиму: шнековий
- 1 швидкість
- Корпус з нержавіючої сталі та пластику
- Пластиковий контейнер для відходів
- Автоматичне виштовхування відходів
- Аварійний мікровимикач на кришці
- Отвір для завантаження: Ø70 мм
- Призначений для професійного або домашнього використання
В комплект входять 3 фільтри з нержавіючої сталі (один для морозива)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Тип прибора | Шнековая |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CJ623M |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 7,5 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 445 мм |
| Длина | 240 мм |
| Материал | Корпус з нержавіючої сталі (чаша з полікабронату) |
| Мощность | 150 Вт |
| Підключення тип | 220В |
| Тип | Соковитискачі |
| Ширина | 170 мм |
- Цена: 16 315 ₴
