EasyLine Соковитискач WF-A6000

- Под заказ
- Код: (Склад 40) WF-A6000
Отправка с 09 июня 202653 182 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Соковитискач WF-A6000 ідеально підходить для приготування натурального соку з овочів та фруктів.
Соковитискaч оснащений автоматичним виштовхуванням відходів, що спрощує процес очищення та обслуговування. Зберігання відходів відбувається у пластиковому контейнері, який легко виймається і очищається. Чаша, диски та фільтр виготовлені з нержавіючої сталі, що гарантує довгий термін служби.
Основні характеристики:
- 1 швидкість
- Корпус з полірованого алюмінію
- Пластиковий контейнер для відходів
- Автоматичне виштовхування відходів
- Фільтр та диск з нержавіючої сталі
- Аварійний мікровимикач на кришці
- Отвір для завантаження: Ø70 мм
- Призначений для професійного або домашнього використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WF-A6000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 13 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мощность | 550 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Соковитискачі |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 53 182 ₴
