EasyLine Міксер для коктейлів DMB20

- Под заказ
- Код: (Склад 40) DMB20
Отправка с 09 июня 202616 060 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міксер для молочних коктейлів з двома чашами призначений для змішування та приготування молочних коктейлів, сорбетів в кафе, ресторанах та барах. Він працює на одній швидкості і виготовлений з алюмінію, що гарантує високу міцність і стійкість до механічних пошкоджень. Стійка та чаші виготовлені з нержавіючої сталі, що підсилює його стійкість до корозії та забезпечує безпеку використання продуктів.
Особливою рисою міксера для коктейлів є автоматична система ввімкнення, яка спрацьовує тільки при наявності встановленої чаші. Це не лише забезпечує безпеку використання, але й економить енергію, оптимізуючи роботу міксера.
Основні характеристики:
- Корпус з алюмінію
- Стакан з нержавіючої сталі
- 1 швидкість
- 2 чаші
- Об`єм: 0,8 + 0,8 л
- Система автоматичного вмикання тільки при встановленій чаші
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DMB20 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 7,5 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Объем, л | 0.8 |
| Мощность | 800 Вт |
| Производительность | 16000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Міксери для молочних коктейлів |
| Ширина | 330 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 16 060 ₴
