EasyLine Блендер BL021

Професійний блендер BL021 призначений для приготування шейків, смузі, коктейлів та інших напоїв. Чаша з прозорого лексанового скла обємом 2 літри, оснащена захисним мікровимикачем для додаткової безпеки.
Ємність оснащена ручкою для легкого та зручного перенесення, а ковпачок на кришці дає можливість додавати інгредієнти прямо під час роботи, що робить процес ще більш зручним і практичним. Додатковою зручністю є кнопка "пульс", яка дозволяє контролювати швидкість блендера на всіх етапах змішування.
Основні характеристики:
- Корпус з нержавіючої сталі
- Чаша з пластику
- Ніж з нержавіючої сталі
- Регулятор швидкості
- Функція пульсації
- Аварійний мікровимикач на чаші
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BL021 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 5,2 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Об'єм чаші, л | 2 |
| Мощность | 1,5 кВт |
| Производительность | 28000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 816 ₴
