Bartscher Соковитискач для цитрусових CS1

- В наличии
- Код: (Склад 40) 150146
22 370 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Соковитиск для цитрусових CS1 дозволяє вичавлювати сік з апельсинів, грейпфрутів і гранатів.
Корпус соковижималки виготовлений з масивного литого алюмінію, що робить його стійким до механічних пошкоджень і простим у догляді.
Для зручності використання прилад оснащений автоматичним включенням натисканням на плече важеля.
Насадка та ситечко з нержавіючої сталі знімні та придатні для миття в посудомийній машині.
Ефективний двигун пристрою дозволяє досягти 980 обертів в хвилину, завдяки чому ми отримуємо максимальну кількість соку з кожного цитрусового фрукта.
Основні характеристики:
- Корпус з литого алюмінію
- Насадки з нержавіючої сталі
- Автоматичне вмикання при опусканні важеля
- Перемикач Вкл/Викл
- Не призначена для тривалого комерційного використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 150146 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 8,6 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 375 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мощность | 230 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Ширина | 220 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Соковыжималка |
Информация для заказа
- Цена: 22 370 ₴
