Bartscher Соковитискач Top Juicer 150145

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 150145
Отправка с 10 июня 20268 035 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Соковитиск Top Juicer від Bartcher ідеально підходить як для мяких, так і для твердих фруктів і овочів. Завдяки цьому він надає необмежені можливості створення різноманітних, смачних і корисних смакових композицій.
Працювати з пристроєм дуже зручно завдяки широкому отвору для подачі, який дозволяє вставляти цілі фрукти без необхідності їх попереднього розрізання. Велика розливна воронка забезпечує швидкий потік соку. Тонкий фільтр з нержавіючої сталі дозволяє вичавити найкраще з фруктів.
2 рівня швидкості дозволяють регулювати кількість обертів відповідно до фруктів і овочів, що віджимаються. Ефективне, безшумне вижимання соку гарантує ефективну та надійну роботу. Виготовлений з нержавіючої сталі, забезпечує тривале використання.
Знімні елементи можна мити в посудомийній машині, завдяки чому їх легко підтримувати в чистоті.
Основні характеристики:
- Сітчастий мікрофільтр з нержавіючої сталі
- Швидке розбирання
- 2 швидкості – для м’яких та твердих фруктів
- Отвір для завантаження: Ø75 мм
В комплекті щітка для очистки та пластиковий стакан з захистом від бризок/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Количество скоростей | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 150145 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,4 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 700 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Ширина | 210 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Соковыжималка |
- Цена: 8 035 ₴
