Bartscher Подрібнювач для льоду 4 ICE 135023

- В наличии
- Код: (Склад 40) 135023
6 360 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подрібнювач для льоду 4 ICE - професійний пристрій, призначений для ефективного дроблення льоду.
Використання потужного двигуна дозволяє готувати до 15 кг колотого льоду за годину.
Для підтримки найвищого рівня безпеки пристрій оснащений 2-ма запобіжними вимикачами. Крім того, 4 ніжки з присосками гарантують стійкість подрібнювача.
Можливість демонтажу контейнера для подрібненого льоду дозволяє ретельно очищати пристрій, завдяки чому подрібнювач для льоду легко підтримувати в чистоті.
Основні характеристики:
- Знімна ємність для льоду
- Ніжки з присосками
- Запобіжний вимикач
- Кліматичний клас N
- Отвір для заповнення 40x60 мм
- Знімна воронка для заповнення: Ø 140 мм зверху
- Ємність для подрібненого льоду 1,75 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Подрібнювачі для льоду |
| Производительность | до 15 кг/год |
| Мощность | 80 Вт |
| Глубина | 290 мм |
| Объем, л | 3,5 |
| Артикул | 135023 |
| Бренд | Bartscher |
| Вид | Барне обладнання |
| Вага (нетто) | 3,5 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
Информация для заказа
- Цена: 6 360 ₴
