Bartscher Подрібнювач для льоду 135012

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 135012
Отправка с 10 июня 202648 253 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подрібнювач для льоду - професійний пристрій, призначений для ефективного дроблення льоду.
Продуктивність до 60 кг льоду на годину задовольнить потреби малих і середніх закладів громадського харчування. Щоб забезпечити комфортну безвідмовну роботу, оснащений запобіжним вимикачем.
Контейнер для льоду 1 кг знімний, що значно полегшує очищення пристрою. Закрита розливна воронка забезпечує гігієну та безпеку на роботі. Корпус з нержавіючої сталі стійкий до механічних пошкоджень і його легко підтримувати в чистоті.
Основні характеристики:
- Низький рівень шуму
- Кліматичний клас N
- Продуктивність 60 кг/год
- Контейнер для подрібненого льоду 1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 135012 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 14 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 385 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Мощность | 60 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Подрібнювачі для льоду |
| Ширина | 173 мм |
| Основные | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 48 253 ₴
