Bartscher Мульти-блендер 150151

Блендер об`ємом 3,2 л є незамінним пристроєм в професійному ресторанному господарстві і на домашній кухні. Він дозволяє подрібнювати, готувати пюре і дробити лід. Завдяки 3 рівням швидкості можна регулювати потужність приладу під кількість і вид продуктів, що переробляються.
Для забезпечення комфорту користувачів виробник застосував захисний вимикач, розташований в кришці пристрою. Ніжки з присосками гарантують відмінне зчеплення пристрою з поверхнею, що запобігає його перекиданню під час роботи. Блендер також має пульсуючу функцію. Його основною перевагою є можливість дроблення льоду.
Основні характеристики:
- Обєм колби: 3,2 л
- Колба з пластику
- Ніж з нержавіючої сталі
- 3 швидкості
- Імпульсний режим
- Можна дробити лід
- Запобіжний вимикач на кришці
- Рівень заповнення: 2,15 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 150151 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,23 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 215 мм |
| Об'єм чаші, л | 3,2 |
| Мощность | 1 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 215 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 10 984 ₴
