Bartscher Диспенсер потрійний для мюслі 500379

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 500379
Отправка с 09 июня 202612 428 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диспенсер Bartscher 500379для мюслі. Потрійний диспенсер для пластівців Bartscher є одним з основних аксесуарів, необхідних в ресторанах, де подається шведський стіл, а також в готельних ресторанах, де пропонують сніданок і вечерю.Корпус виготовлений із комбінації двох стійких до подряпин елементів – сталевого лакованого листа та пластику . Обидва матеріали відповідають стандартам, що дозволяє професійно використовувати аксесуар в закладах громадського харчування. Крім того, листовий метал і пластик забезпечують стійкість диспенсера до подряпин і механічних пошкоджень.
Дозатор призначений для:
- кукурудзяні пластівці,
- крупи,
- мюслі,
- горіхи.
- Підходить для чашок висотою 7.5 см
- Легко мити – достатньо зняти резервуар
- Підходить для кріплення на стіні(поставляється без кріплень)
- 3 чаші по 3.5 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 500379 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 5,6 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 395 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Материал | Лакована сталь |
| Объем, л | 10,5 |
| Тип | Диспенсери |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 428 ₴
