Valko Вакууматор 20/315

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 1410V234
Отправка с 11 июня 2026144 514 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільна вакуумна пакувальна машина, що ідеально підходить для невеликих закладів громадського харчування.
Особливості вакууматора Valko 20/315:
- Прозора кришка для контролю процесу вакуумування
- Сенсорна панель управління 4,3" з програмованим контролером та регулюванням часу вакуумування та зварювання
- Зйомна запаювальна планка без кабелів для простого та швидкого очищення
- Корпус із нержавіючої сталі
- Робоча камера, що легко очищається
- Функція "Soft-air"
- Можливе вакуумування в гастроємностях за допомогою спеціального зонда
Функція "Soft-air" використовується при упаковці вологих продуктів (охолодженого мяса, свіжої риби), ламких продуктів (мяких сирів, сирів з великими очками, солінь), а також гострих продуктів (стейк на кісточці). Після процесу зварювання повітря потрапляє у вакуумну камеру, дозволяючи вакуумованому пакету сформуватися навколо ламкого або гострого продукту. Внаслідок цього продукт або вакуумований пакет не будуть пошкоджені.
Максимальний розмір мішка: 300х350 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Valko |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1410V234 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Valko |
| Вага (нетто) | 45 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 355 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 900 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Вакууматор |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 144 514 ₴
