Sirman Терка GF Vegas

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 20021402
Отправка с 08 июня 202629 483 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Електрична терка для сиру SIRMAN GF Vegas - це професійний інструмент, ідеально підходить для будь-якого італійського ресторану або бістро. Завдяки своїй ефективності вона задовольнить потреби періодичного та цілодобового натирання сиру, і при цьому не займе багато місця. Якщо ви шукаєте тертку, яка забезпечить високу ефективність, полегшить роботу, а подрібнення завжди буде на одному рівні, без нагрівання та злипання сиру, то SIRMAN GF VEGAS – ваш вибір.
Терка для сиру Sirman, модель GF Vegas - це надійний інструмент, виготовлений з анодованого алюмінію. Оснащений вентильованим двигуном і знімною вхідною решіткою, також виготовленою з анодованого алюмінію. Його барабан виготовлений з нержавіючої сталі. Запобіжні мікроперемикачі на важелі та приймальному лотку, а також елементи керування та NVR забезпечують високий рівень безпеки, а рейтинг IP54 забезпечує додатковий захист.
Ця професійна терка ідеально підходить для обробки сиру, в тому числі у великих промислових масштабах. Це ідеальний вибір для гастрономії, ресторанів і громадського харчування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20021402 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 18 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 212 мм |
| Мощность | 250 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 442 мм |
- Цена: 29 483 ₴
