Sirman Терка GF 400 В

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 20032433
Отправка с 08 июня 202642 198 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Професійна терка для сиру Sirman GF - надійний і ефективний пристрій, ідеальний для натирання сиру. Його міцна конструкція з литого та полірованого алюмінію забезпечує довговічність і надійність у повсякденному використанні. Терка проста у використанні та має просту та компактну конструкцію.
Ця промислова терка призначена для натирання сиру та приготування панірувальних сухарів. Ідеально підходить для різноманітних закладів харчування, піцерій та ресторанів. Оснащений вентильованим двигуном з більшою потужністю, ніж модель GP, він забезпечує тривалу та ефективну роботу. Модель GF також має сталевий ріжучий вал і більший вхідний отвір. Барабан терки з оцинкованої сталі дозволяє ефективно терти сир, досягаючи при цьому високих обертів вала 1400 об/хв.
Ця проста і компактна терка для сиру GF є надійним інструментом на кухні, який полегшує вашу роботу і забезпечує ідеальний результат у приготуванні страв. Ідеально підходить для натирання сиру та хліба, терка Sirman GF Ventilata задовольнить вимоги навіть найвимогливіших професіоналів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20032433 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 16 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Мощность | 588 Вт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 390 мм |
- Цена: 42 198 ₴
