Автоматичний слайсер Sirman Canova 300 VV Automec зі змінною швидкістю є надійними та високоефективними інструментами для нарізання. Виготовлені з міцною основою з нержавіючої сталі, вони забезпечують довговічність і естетичний зовнішній вигляд. Двигун, що відповідає за рух каретки, оснащений вентиляторами та редуктором масляної ванни, що забезпечує ефективну роботу.
Професійний слайсер Canova 300 VV Automec оснащений двома окремими системами управління, що дозволяє вибирати режим роботи. Модель Canova 300 VV Automec дозволяє регулювати швидкість.
Крім того, доступна додаткова унікальна каретка «Nettuno» з вагою та регульованим вертикальним захистом продукту, що забезпечує стабільність і рівномірне нарізання.
Слайсери Canova 300 VV Automec - це професійні кухонні інструменти, ідеальні для мясних магазинів, ресторанів та інших гастрономічних закладів, які цінують точність, ефективність і безпеку при нарізанні різних продуктів.
Розміри лотка: 250x275 ммХід каретки: 275 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 15304C4GU2V |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 42,6 кг |
| Вид | Обладнання для визрівання м'яса та сирів |
| Высота | 595 мм |
| Длина | 605 мм |
| Діаметр ножа, мм | 300 |
| Мощность | 390 Вт |
| Производительность | 10-50 скибочок/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Слайсери |
| Толщина | 19 мм |
| Ширина | 502 мм |
- Цена: 226 889 ₴


Отправка с 11 июня 2026