Професійна машина для виробництва пасти Concerto - електрична машина для виробництва свіжої пасти, надзвичайно ефективна та професійна. Машина в основному використовується для виробництва макаронних виробів у більших масштабах, ніж просто для домашнього використання. Паста машина призначена на кухнях в ресторанах і готелях з власними закладами харчування та кухнею. Рекомендується для місць, де важливий смак і якість страв, що подаються. Приготування пасти в домашніх умовах, без штучних добавок і консервантів, неодмінно оцінять клієнти закладів, оснащених професійною електричною пастомашиною.
Це просте в управлінні обладнання дозволяє швидко готувати великі порції свіжих макаронних виробів від різних паст, спіралек або макарон до лазаньї. Перемішування інгредієнтів та замішування тіста здійснюється в діжі. Щоб розпочати формування пасти, необхідно перейти на відповідний режим. Усі процеси здійснюються автоматично. Модель з продуктивністю 8 кг на годину із ємністю діжі 10 л.
Переваги паста машини Concerto:
- Пристрій призначений для роботи середньої навантаженості, ідеально підходить для середніх ресторанів і готелів
- Міцна, проста у використанні та легкому чищенні
- Конструкція з нержавіючої сталі AISI 304
- Потужний двигун з повітряним охолодженням і редуктором в масляній ванні
- Ємність: 10 л (чаша), 4 кг (тісто)
- Продуктивність: 5 кг/год
- Кришка з нержавіючої сталі, що замикається
- Зручний знімний отвір для подачі інгредієнтів під час роботи
- Гвинт, головка і кільце з нержавіючої сталі
- Система охолодження з примусовою циркуляцією повітря для роботи під великим навантаженням
- Широкий вибір насадок
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40115052 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 40 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 630 мм |
| Глубина | 665 мм |
| Мощность | 750 Вт |
| Производительность | 8,4 кг/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Пастамашини |
| Ширина | 305 мм |
- Цена: 172 263 ₴


Отправка с 10 июня 2026