Sirman М'ясорубка-терка TCG 8 Vegas

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 220814D2
Отправка с 08 июня 202644 221 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Мясорубка-терка Sirman TCG 8 Vegas застосовується для отримання фаршу однорідної консистенції з риби або мяса, а також для перетирання сухарів, твердого сиру, горіхів, шоколаду. Професійна терка для сиру відмінно справляється з переробкою сиру навіть у промислових масштабах. Використовується пристрій на підприємствах комунального харчування та торгівлі: кафе, ресторанах, магазинах, малих виробничих цехах.
Електромясорубка-терка дуже зручна у використанні, завдяки бічним ручкам, які полегшують транспортування та розміщення пристрою. Оснащений вентильованим двигуном і коробкою передач, зануреною в масляну ванну, машина може працювати тривалий час без перегріву.
Вихідний отвір легко розбирається та виготовлений з алюмінію. Крім того, пластини та ножі також виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує гігієнічне та безпечне подрібнення м’яса.
Основні характеристики:
- Продуктивність: 70 кг/год
- Enterprise: 1 ніж, 1 решітка Ø 6 мм
- Реверс
Основною перевагою пристрою Sirman TCG 8 Vegas є його універсальність та функціональність, оскільки він поєднує в собі функції як мясорубки, так і терки. Це дозволяє ефективно використовувати його для широкого спектру завдань у галузі кулінарії та обробки продуктів. Завдяки такому комбінованому пристрою зменшується необхідність в наявності окремих пристроїв, що економить простір у кухні або на кухонному столі. Такий функціонал робить пристрій Sirman TCG 8 Vegas незамінним помічником для підприємств комунального харчування та торгівлі, де важливо швидко та якісно обробляти продукти для приготування страв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 220814D2 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 14 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Мощность | 250 Вт |
| Производительность | 70 кг/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 486 мм |
- Цена: 44 221 ₴
