Sirman М'ясорубка-терка TCG 12 Denver

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 221215D2
Отправка с 08 июня 202658 962 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Мясорубка-терка Sirman TCG 12 Denver застосовується для отримання фаршу однорідної консистенції з риби або мяса, а також для перетирання сухарів, твердого сиру, горіхів, шоколаду. Професійна терка для сиру відмінно справляється з переробкою сиру навіть у промислових масштабах. Використовується пристрій на підприємствах комунального харчування та торгівлі: кафе, ресторанах, магазинах, малих виробничих цехах.
Електромясорубка-терка дуже зручна у використанні, завдяки бічним ручкам, які полегшують транспортування та розміщення пристрою. Оснащений вентильованим двигуном і коробкою передач, зануреною в масляну ванну, машина може працювати тривалий час без перегріву.
Вихідний отвір легко розбирається та виготовлений з алюмінію. Крім того, пластини та ножі також виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує гігієнічне та безпечне подрібнення м’яса.
Основні характеристики:
- Продуктивність: 85 кг/год
- Enterprise: 1 ніж, 1 решітка Ø 6 мм
- Реверс
Основною перевагою пристрою Sirman TCG 12 Denver є його універсальність та функціональність, оскільки він поєднує в собі функції як мясорубки, так і терки. Це дозволяє ефективно використовувати його для широкого спектру завдань у галузі кулінарії та обробки продуктів. Завдяки такому комбінованому пристрою зменшується необхідність в наявності окремих пристроїв, що економить простір у кухні або на кухонному столі. Такий функціонал робить пристрій Sirman TCG 12 Denver незамінним помічником для підприємств комунального харчування та торгівлі, де важливо швидко та якісно обробляти продукти для приготування страв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 221215D2 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 22 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 452 мм |
| Глубина | 366 мм |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Мощность | 550 Вт |
| Производительность | 85 кг/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 520 мм |
- Цена: 58 962 ₴
