Sirman М'ясорубка TC 22 E 400 В

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 21222413
Отправка с 08 июня 202665 320 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мясорубка Sirman TC 22 E - це професійний і надійний інструмент, який призначений для подрібнення до 33 кг мяса всього за 10 хвилин. Професійна мясорубка ідеально підходить для використання в гастрономії, ресторанах, кейтерингу, а також у закладах колективного харчування, таких як школи, дитячі садки та їдальні для працівників.
Виготовлена з полірованого алюмінію та оснащена вентильованим двигуном і коробкою передач у масляній ванні. Головка та гвинт виготовлені з чавуну, а пластини та ножі - з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і надійність використання.
Основні характеристики мясорубки Sirman TC 22 E:
- Продуктивність: 198 кг/год
- Enterprise: 1 ніж, 1 решітка Ø 4,5 мм
Ця мясорубка є важливим інструментом на професійних кухнях і гастрономічних закладах, де якість і швидкість обробки мяса мають велике значення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21222413 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 22 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Мощность | 800 Вт |
| Производительность | 33 кг/10хв |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 65 320 ₴
