Sirman М'ясорубка TC 12 E 230 В

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 21122412
Отправка с 09 июня 202654 339 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мясорубка Sirman TC 12 E - це професійна мясорубка, яка здатна подрібнити 25 кг мяса всього за 10 хвилин. Цей інструмент ідеально підходить для використання в гастрономії, ресторанах, кейтерингу, а також у закладах колективного харчування, таких як школи, дитячі садки та їдальні для працівників.
Виготовлена з полірованого алюмінію, мясорубка оснащена вентильованим двигуном і коробкою передач у масляній ванні. Головка та гвинт виготовлені з чавуну, а пластини та ножі - з високоякісної нержавіючої сталі.
Електромясорубка Sirman TC 12 E - це надійний інструмент, який відмінно зарекомендує себе на професійних кухнях і гастрономічних закладах.
Основні характеристики:
- Продуктивність: 150 кг/год
- Enterprise: 1 ніж, 1 решітка Ø 4,5 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21122412 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 17 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Мощность | 735 Вт |
| Производительность | 25кг/10хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 215 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
Информация для заказа
- Цена: 54 339 ₴
