Sirman М'ясорубка TC 12 Dakota 230 В

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 21121602
Отправка с 09 июня 202665 031 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Мясорубка Sirman TC 12 Dakota - це професійна м`ясорубка, здатна подрібнювати мясо зі швидкістю до 95 кг на годину. Корпус виготовлений з анодованого алюмінію, що забезпечує довговічність, а бічні панелі виготовлені протиударного ABS, що забезпечує стабільність під час роботи.
Електромясорубка дуже зручна у використанні, завдяки бічним ручкам, які полегшують транспортування та розміщення пристрою. Оснащений вентильованим двигуном і коробкою передач, зануреною в масляну ванну, машина може працювати тривалий час без перегріву.
Вихідний отвір легко розбирається та виготовлений із нержавіючої сталі, що полегшує очищення. Крім того, пластини та ножі також виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує гігієнічне та безпечне подрібнення м’яса.
Електромясорубка Sirman TC 12 Dakota - міцний і надійний пристрій, ідеально підходить для професійних кухонь і гастрономічних закладів, яким потрібна ефективна і зручна мясорубка.
Основні характеристики:
- Продуктивність: 95 кг/год
- Enterprise: 1 ніж, 1 решітка Ø 6 мм
- Реверс
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21121602 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 26 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 485 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Мощность | 750 Вт |
| Производительность | 95 кг/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 395 мм |
- Цена: 65 031 ₴
