Sirman Куттер C6 VV

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 40801502P
Отправка с 09 июня 202669 367 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Sirman кутер C6 VV - це професійний кухонний інструмент, призначений для нарізання та подрібнення овочів, горіхів, шоколаду, сухофруктів, зелені, сиру, мяса та інших продуктів, що економить час під час приготування. Промисловий кутер дозволяє швидко та якісно приготувати соус, мус, паштет, майонез, крем-суп і навіть замісити тісто. Він обовязково знайде своє місце і стане незамінним у кафе, ресторанах, їдальнях, барах, піцеріях, кондитерських та мясоковбасних цехах. Чаша має обєм 5,3 літра з рівнем наповнення 3,1 літра.
Переваги кутера Sirman Cutter C6 VV:
- Міцна конструкція з нержавіючої сталі AISI 430 забезпечує довговічність і надійність використання.
- Знімний двигун і чаша полегшують очищення та обслуговування, а також забезпечують кращу теплоізоляцію, що є важливою особливістю для збереження оптимальної температури інгредієнтів під час обробки.
- Високопродуктивний вентильований двигун гарантує безперервну роботу, що робить цей кутер ідеальним для великих обсягів обробки інгредієнтів.
- Міцні сталеві ножі забезпечують ефективне подрібнення різних інгредієнтів, незалежно від їх консистенції.
- Наявність мікровимикачів на кришці забезпечує безпеку під час роботи.
- Прозора кришка з лексану дозволяє контролювати процес обробки та легко додавати інгредієнти під час роботи, забезпечуючи зручність та контроль.
- Sirman Cutter C6 VV з регулюванням швидкості зі стабілізатором, що дозволяє точне налаштування відповідно до різних потреб.
Sirman Cutter C6 VV - надійний кухонний інструмент, який ідеально підходить для професійного подрібнення різних інгредієнтів, забезпечуючи ефективність і надійність у щоденному використанні.
Комплектація:- Ніж
- Чаша
- Лопатка
- Камінь для точіння ножа
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40801502P |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 11 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 355 мм |
| Об'єм чаші, л | 3,1 |
| Объем, л | 5,3 |
| Мощность | 350 Вт |
| Производительность | 1500-2500 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Кутери та бліксери |
| Ширина | 305 мм |
Информация для заказа
- Цена: 69 367 ₴
