Sirman Куттер BLITZ

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 40790002
Отправка с 11 июня 202638 441 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Sirman Blitz Кутер - професійний кухонний інструмент, призначений для нарізання та подрібнення невеликої кількості часнику, цибулі та інших овочів, дозволяє швидко та якісно приготувати соус, мус, паштет, майонез, крем-суп. Завдяки елементу зіскрібання зі стінок значно полегшує роботу на кухні, а нарізані продукти рівномірно подрібнюються..
Кутер оснащений полікарбонатною кришкою з отвором для безпечного додавання інгредієнтів під час роботи. Кришка та контейнер закриваються та легко розбираються, що полегшує очищення після використання.
Кутер Sirman Blitz Bowl Cutter - надійний кухонний інструмент, який спрощує подрібнення та обробку інгредієнтів, забезпечуючи ефективну роботу на професійній кухні.
Комплектація:
- Насадка з ножами з нержавіючої сталі
- Насадка для збивання з ABS
- Лопатка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40790002 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 8 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 355 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Количество скоростей | 1 |
| Об'єм чаші, л | 3,2 |
| Мощность | 370 Вт |
| Производительность | v |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Кутери та бліксери |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 38 441 ₴
