Sirman Вертикальний гідравлічний шприц для набивання фаршем IS V 15 IDRA

Машина для набивання ковбас Sirman IS V 15 Idra - сучасний гідравлічний пристрій, призначений для ефективного та продуктивного набивання ковбас. Шприц для набивання фаршем ідеально працюватиме на невеликих м’ясних та м’ясопереробних підприємствах. Він може похвалитися надійною гідравлічною системою, що працює під тиском 120 бар, що забезпечує ефективну роботу.
Конструкція наповнювача виготовлена повністю з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та легке обслуговування. Модель IS V 15 Idra може бути повністю розібрана для простого чищення без використання інструментів.
Основні особливості шпринца для набивання ковбас Sirman IS V 15 Idra:
- Кришка та поршень із нержавіючої сталі
- Силіконові ущільнювачі всередині циліндра для виняткової герметичності
- Герметичне ущільнення для гідравлічного циліндра та шток поршня з нержавіючої сталі
- Полірований і округлений циліндр з нержавіючої сталі для підвищення зручності користувача
- Потужний і тихий вентильований двигун зі швидкістю обертання 2800 об/хв
- Автоматичне повернення поршня після зупинки двигуна
- Стандартні гумові колеса та масляний бак з індикатором рівня
Завдяки передовій технології та надійній конструкції, ковбасний шприцIS V 15 Idra є чудовим інструментом для професійних кухарів і виробників ковбас, які цінують ефективність, продуктивність і якість у своїй роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40151503 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 1200 мм |
| Длина | 490 мм |
| Мощность | 0,52кВт |
| Тип | Шприци для набивання ковбас |
| Ширина | 370 мм |
- Цена: 193 649 ₴

Отправка с 09 июня 2026