Robot Coupe Овочерізка CL 30 Bistro 24432

- В наличии
- Код: (Склад 40) 24432
66 998 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Овочерізка Robot Coupe CL 30 Bistro призначена для нарізки будь-яким способом сирих овочів, фруктів та інших продуктів для подальшого приготування широкого асортименту страв: супів, салатів, гарнірів, десертів. Робочі деталі, які знаходяться у безпосередньому контакті з продуктами, швидко знімаються без використання додаткових інструментів та легко очищаються.
Ключові особливості овочерізки CL 30 Bistro:
- Повна колекція з 28 дисків із нержавіючої сталі (Замовляються окремо).
- Великий бункер подачі продуктів дозволяє завантажувати більшість продуктів без попереднього розрізання на частини.
- Велика воронка (площею 104 см²) для нарізки обємних овочів, таких як капуста, цибуля або помідори.
- Кругла воронка діаметром 58 мм — для довгих та ніжних продуктів (кабачки, огірки, морква, банани, гриби).
- Бічний викид продуктів дозволяє використовувати ємності великого розміру і рідше забирати нарізані продукти з ємності.
- Збільшення швидкості роботи завдяки функції "Автопуск", яка дозволяє працювати без натискання кнопок "Старт" та "Пуск" - пристрій автоматично починає роботу під час опускання штовхача.
Швидкість та продуктивність:
- Потужний асинхронний двигун інтенсивного використання для дуже високої надійності та довговічності.
- Овочерізка Robot Coupe CL 30 Bistro має одну швидкість - 500 обертів за хвилину.
- Максимальна швидкість нарізки – 3,3 кг/хв.
- Продуктивність: 50 кг/год.
- Кількість порцій: 20-80.
Матеріал:
- Кришка та чаша: Композитний матеріал.
- Моторний блок: Композитний матеріал.
Комплектація:
- Бункер подачі продуктів із двома завантажувальними воронками:
- Кругла воронка діаметром 58 мм.
- Велика воронка (площею 104 см²).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 24432 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 15,2 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 304 мм |
| Цвет | Серый |
| Мощность | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Овочерізки |
| Ширина | 345 мм |
Информация для заказа
- Цена: 66 998 ₴
