Robot Coupe Ручний міксер Mini MP 190 Combi

- В наличии
- Код: (Склад 40) 34770
45 435 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Комбінований ручний міксер Robot Coupe Mini MP 190 Combi вражає своєю унікальною функціональністю, яка поєднує в собі функції блендера та насадки міксера. Robot Coupe Mini MP 190 Combi призначений для приготування маленьких порцій різноманітних страв: супів-пюре, холодних та гарячих соусів, мусів, кремів, майонезу, рідкого тіста для млинців та оладок, картопляного та овочевого пюре. Завдяки цьому, ви отримуєте не просто звичайний міксер, а справжню майстерню для приготування найрізноманітніших страв.
Ця модель рекомендується використовувати в кафе та ресторанах, але також може бути використана на підприємствах громадського харчування інших типів.
Занурювальний міксер Robot Coupe Mini MP 190 Combi призначений для приготування страв у каструлях та інших посудинах обємом до 9 літрів.
Переваги ручного міксера Mini MP 190 Combi:
Гігієна
Ніж, насадка та штанга легко розбираються, дозволяючи швидко очистити обладнання після роботи.
Ергономічність
Спеціально розроблена форма ручки для зручного захоплення пристрою та роботи без втоми.
Aeromix
Запатентований аксесуар, спеціально розроблений для миттєвого приготування повітряних та обємних соусів та емульсій, які довго тримаються на тарілці та не розтікаються.
Гнучкість у використанні
Кнопка плавного регулювання швидкості зручно розташована та дозволяє з точністю регулювати швидкість залежно від бажаної текстури.
Швидкість
Швидкість ножа: 2 000 - 12 500 об/хв
Швидкість вінчика: 350 - 1 560 об/хв
Комплектація:
- Ніж для подрібнення різних продуктів, приготування соусів і пюре.
- Ключ для збирання та розбирання ножа.
- Настінне кріплення з нержавіючої сталі для зручного зберігання міксера.
- Вінчик для приготування картопляного пюре, збивання білків, кремів та вершків.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серый |
| Тип | Міксери |
| Мощность | 250 Вт |
| Артикул | 34770 |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Вага (нетто) | 2,7 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
- Цена: 45 435 ₴
