Robot Coupe Ручний міксер Mini MP 160 V.V.

- В наличии
- Код: (Склад 40) 34740
26 070 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Ручний міксер Robot Coupe Mini MP 160 V.V призначений для ідеального подрібнення та перемішування, а також збивання соусів, мусів, супів-пюре, кремів, десертів та інших страв на професійній кухні. Занурювальний міксер Robot Coupe MINI MP 160 VV призначений для приготування страв у каструлях та інших посудинах обємом до 3 літрів. Насадка не знімається. Дана модель рекомендується до застосування в кафе, ресторанах та кондитерських. Спеціально розроблений для приготування невеликих порцій.
Переваги ручного міксера Mini MP 160 V.V:
Гігієна
Ніж легко знімається, дозволяючи швидко очистити обладнання після роботи.
Ергономічність
Спеціально розроблена форма ручки для зручного захоплення пристрою та роботи без втоми.
Aeromix
Запатентований аксесуар, спеціально розроблений для миттєвого приготування повітряних та обємних соусів та емульсій, які довго тримаються на тарілці та не розтікаються.
Гнучкість у використанні
Кнопка плавного регулювання швидкості зручно розташована та дозволяє з точністю регулювати швидкість залежно від бажаної текстури.
Комплектація:
- Диск-збивач Aeromix для приготування емульсій, мусів та повітряних соусів.
- Ніж для подрібнення різних продуктів, приготування соусів і пюре.
- Ключ для збирання та розбирання ножа.
- Настінне кріплення з нержавіючої сталі для зручного зберігання міксера.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 34740 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 2,4 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 455 мм |
| Цвет | Серый |
| Мощность | 220 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Міксери |
- Цена: 26 070 ₴
