Robot Coupe Овочерізка CL 20+4 диска 2201

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 2201
Отправка с 09 июня 202670 697 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Овочерізка Robot Coupe CL 20 призначена для нарізки будь-яким способом сирих овочів, фруктів та інших продуктів для подальшого приготування широкого асортименту страв, включаючи супи, салати, гарніри та десерти. Робочі деталі, які знаходяться у безпосередньому контакті з продуктами, можна швидко зняти без використання додаткових інструментів та легко очистити.
Ключові особливості:
- Повна колекція з 23 дисків із нержавіючої сталі (замовляються окремо).
- Великий бункер подачі продуктів дозволяє завантажувати більшість продуктів без попереднього розрізання.
- Велика воронка площею 104 см² для нарізки обємних овочів, таких як капуста, цибуля або помідори.
- Кругла воронка діаметром 58 мм для довгих та ніжних продуктів, таких як кабачки, огірки, морква, банани та гриби.
- Бічний викид продуктів дозволяє використовувати ємності великого розміру і рідше забирати нарізані продукти з ємності.
Швидкість та продуктивність:
- Потужний асинхронний двигун інтенсивного використання для високої надійності та довговічності.
- Одна швидкість: 1500 обертів за хвилину.
- Максимальна швидкість нарізки: 3,3 кг/хв.
- Продуктивність: 50 кг/год.
- Кількість порцій: 20-80.
Комплектація:
- Диск-слайсер 27555 (2 мм).
- Диск-слайсер 27566 (4 мм).
- Диск-терка 27577 (2 мм).
- Диск-соломка 27047 (4х4 мм).
- Бункер подачі продуктів із двома завантажувальними воронками:
- Кругла воронка діаметром 58 мм.
- Велика воронка (площею 104 см²).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2201 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 12 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 570 мм |
| Глубина | 304 мм |
| Цвет | Серый |
| Мощность | 400 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Овочерізки |
| Ширина | 325 мм |
Информация для заказа
- Цена: 70 697 ₴
