RGV Слайсер LUSSO 25 GL TEFLON

Професійний напівавтоматичний слайсер LUSSO 25 GL TEFLON призначений для нарізки ковбас, сирів та вяленого мяса з регулюванням товщини від 0 до 15 мм. Слайсер оснащений лезом діаметром 250 мм, що дозволяє точно і швидко нарізати різні види нарізки.
Слайсер ідеально очищується після використання завдяки відсутності місць, де може накопичуватися бруд.
Слайсер LUSSO 25 GL TEFLON оснащений професійним вентильованим двигуном, який забезпечує оптимальне охолодження під час роботи, зробивши його не лише безшумним, але й довговічним. Завдяки подвійному підшипнику валу тримача леза, цей слайсер працює практично безшумно, забезпечуючи комфорт та тишу у кухонному приміщенні.
Унікальне професійне тефлонове лезо зі спеціальним загартуванням та шліфуванням забезпечує максимальну ефективність різання на тривалий період часу. Його надзвичайна міцність та стійкість дозволяють зберігати високу якість різання протягом тривалого періоду експлуатації.
Крім того, слайсер LUSSO 25 GL TEFLON оснащений знімною точилкою з подвійним наждаком, що дозволяє з легкістю заточувати лезо, забезпечуючи максимальну точність та якість різання.
Основні характеристики:
- Корпус з алюмінію, лакована харчовими фарбами
- Захисне кільце навколо леза нерухомо закріплене
- Ручка плавної зміни товщини нарізки зі шкалою
- Хід каретки: 255 мм
- Охолодження під час роботи
- Ніж з тефлону
- Знімна точилка для заточки леза з двома точильними каменями
Розміри лотка: 190x210 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RGV |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 90542T |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RGV |
| Вага (нетто) | 14 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 365 мм |
| Длина | 480 мм |
| Діаметр ножа, мм | 250 |
| Мощность | 140 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Слайсери |
| Толщина | 14-16 мм |
| Ширина | 363 мм |
- Цена: 33 238 ₴
