Minerva Слайсер 250 GSE/R

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 250GSE/R
Отправка с 11 июня 202632 777 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Minerva Слайсер 250 GSE/R — це професійний слайсер, розроблений для точного нарізання мяса, сиру, ковбасних виробів та інших продуктів. Слайсер виготовлений з високоякісного алюмінію, що забезпечує його довговічність та надійність.
Основні характеристики Minerva Слайсер 250 GSE/R включають:
- Матеріал корпусу: алюміній.
- Регульована товщина нарізки: від 0.2 до 15 мм.
- Електромеханічне обладнання.
- Розмір леза: 250 мм, що дозволяє робити точні і рівномірні нарізки.
Цей слайсер підходить для використання в ресторанах, кафе, пекарнях та інших закладах громадського харчування. Завдяки своїй конструкції, він забезпечує плавне і точне переміщення каретки, що дозволяє зручно та безпечно нарізати продукти різної товщини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minerva |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 250GSE/R |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Minerva |
| Вага (нетто) | 16 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Діаметр ножа, мм | 250 |
| Мощность | 220 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Слайсери |
| Ширина | 620 мм |
Информация для заказа
- Цена: 32 777 ₴
