Fimar Сирорізка для моцарелли TAC

- Под заказ
- Код: (Склад 40) TAC
Отправка с 10 июня 202679 020 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сирорізка TAC від Fimar призначена для використання на підприємствах громадського харчування та торгівлі для нарізки моцарели дрібними кубиками. Продуктивність сирорізки TAC досягає 120-190 кг/год зі швидкістю 140 обертів/хв.
На кришці та рукоятці є запобіжні мікровимикачі, що дозволяють швидко зупинити роботу при виникненні небезпечної ситуації.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі, основний блок та кришка – з алюмінію. Це високоякісні метали, які не схильні до корозії і потребують мінімального догляду для збереження привабливого зовнішнього вигляду протягом багатьох років.
Особливості сирорізки Fimar TAC:
- Продуктивність: 120-190 кг/год.
- Розміри завантажувального отвору: 80х65 мм.
- Для нарізки моцарели кубиками.
- Швидкість: 140 об/хв.
- Аварійний вимикач.
Встановлення настільне.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAC |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 17 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 690 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Производительность | 120-190 кг/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Слайсери |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 79 020 ₴
