Fimar Ручний пресс для гамбургерів F/10

- Под заказ
- Код: (Склад 40) F/10
Отправка с 10 июня 202614 798 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Прес для гамбургерів призначений для ручного формування котлет для гамбургерів та інших напівфабрикатів діаметром 100 мм.
Одна з ключових особливостей пресу для котлет - його ручний принцип роботи, що забезпечує простоту та ефективність використання. Прес дозволяє за кілька секунд отримати котлету, що використовується для приготування гамбургерів, чізбургерів, бутербродів та інших страв фаст-фуду. Просто помістіть фарш у форму, натискайте ручку пресу, і отримуйте ідеально сформовані гамбургери з однаковою товщиною.
Перед укладанням фаршу у форму помістіть круглий диск харчового пергаменту чи целофану, другий такий диск кладеться на фарш, після чого можна опускати важіль.
Висока якість матеріалів. Корпус пресу виготовляється з анодованого алюмінію, а всі елементи, що контактують із продуктами – із харчової нержавіючої сталі. Ці метали мають привабливий зовнішній вигляд, легкі у догляді, міцні та довговічні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | F/10 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 5 кг |
| Вид | Нейтральне обладнання |
| Высота | 285 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Діаметр, ø | 100 мм |
| Тип | Преси для гамбургерів |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 14 798 ₴
