Fimar Машина для очистки мідій LCF/10M

- Под заказ
- Код: (Склад 40) LCF/10M
Отправка с 09 июня 202685 669 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машина для очищення мідій FIMAR LCF/10M призначена для зняття панцира з мідій. Бункер розрахований на завантаження до 10 кг мідій, а за годину можна очистити 120 кг мідій.
У ємність завантажуються мідії, подається вода під натиском, та панцири очищаються щітковим диском. Жорсткі щетинки сприяють ретельному очищенню мідій від панцира.
Всі деталі машини для очистки мідій FIMAR LCF/10M виготовлені з нержавіючої сталі, що робить їх стійкими до корозії та механічних пошкоджень. На вхід обовязково подається вода для видалення панцира. Вивантаження мідій виконується після натискання кнопки. На кришці бункера встановлено мікровимикач, якщо кришку не закрито належним чином, машина для очистки мідій не запуститься в роботу.
Особливості машини для очистки мідій LCF/10M:
- Таймер (0-4 хв)
- Кнопка для розвантаження продукту
- Автоматична подача струменя води для ефективного видалення очищення
- Продуктивність: 120 кг/год
- Ємність бака: 6-10 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | LCF/10M |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 36 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 1160 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Мощность | 550 Вт |
| Производительность | 120 кг/год |
| Підключення тип | 230/400 В |
| Тип | Рибо-чистки |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 85 669 ₴
