Fimar М'ясорубка-терка комбінована 8/D

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 8/D
Отправка с 09 июня 202634 880 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мясорубка-терка 8/D - це потужний та надійний пристрій 2 в 1, який призначений для перемелювання великої кількості мяса, риби та інших продуктів у фарш, а також для натирання та нарізки моцарелли та інших твердих сортів сиру.
Продуктивність мясорубки становить до 50 кг на годину, що робить цей пристрій ідеальним для виробництва великих партій фаршу. Продуктивність терки складає 20 кг на годину.
Характеристики мясорубки:
- Бункер з нержавіючої сталі
- Знімна ріжуча група
- Зубчастий редуктор в масляній ванні
- Самозаточувальний ніж
- Продуктивність: до 50 кг/год
- Отвір для подачі м’яса діаметром 56 мм
Характеристики терки:
- Вхідний отвір з полірованого алюмінію
- Ролик з нержавіючої сталі
- Нижня захисна решітка
- Вимикач на притискному важелі
- Продуктивність: 20 кг/год
Мясорубка-терка 8/D знаходить широке застосування в супермаркетах, піцеріях, готелях, мясних та рибних магазинах, а також у фаст-фудах, де потрібно швидко та ефективно обробляти мясо та сир для приготування різноманітних страв.
Комплектація: решітки та ножі, насадки для наповнення ковбас (діаметр 15, 20 мм).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Тип | М'ясорубки |
| Производительность | 50 кг/год |
| Мощность | 370 Вт |
| Артикул | 8/D |
| Бренд | Fimar |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Вага (нетто) | 11 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
Информация для заказа
- Цена: 34 880 ₴
