Fimar М'ясорубка-терка комбінована 12/T

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 12/T
Отправка с 10 июня 202642 834 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мясорубка-терка 12/T
Мясорубка-терка 12/T - це потужний та надійний пристрій 2 в 1, який призначений для перемелювання великої кількості мяса, риби та інших продуктів у фарш, а також для натирання та нарізки моцарелли та інших твердих сортів сиру.
Продуктивність мясорубки становить від 100 до 160 кг на годину, що робить цей пристрій ідеальним для виробництва великих партій фаршу. Продуктивність терки складає 40 кг на годину.
Характеристики мясорубки:
- Бункер з нержавіючої сталі
- Знімна ріжуча група
- Зубчатий редуктор в масляній ванні
- Самозаточувальний ніж
- Продуктивність: 100-160 кг/год
- Отвір для подачі м’яса діаметром 52 мм
Характеристики терки:
- Вхідний отвір з полірованого алюмінію
- Ролик з нержавіючої сталі
- Нижня захисна решітка
- Вимикач на притискному важелі
- Продуктивність: 40 кг/год
Мясорубка-терка 12/T знаходить широке застосування в супермаркетах, піцеріях, готелях, мясних та рибних магазинах, а також у фаст-фудах, де потрібно швидко та ефективно обробляти мясо та сир для приготування різноманітних страв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 12/T |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 23 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 510 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Мощность | 750 Вт |
| Производительность | 160 кг/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 590 мм |
Информация для заказа
- Цена: 42 834 ₴
