Fimar М'ясорубка 32/TN

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 32/TN
Отправка с 10 июня 202676 478 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Мясорубка 32/TN - це потужний та надійний пристрій, призначений для перемелювання великої кількості мяса, риби та інших продуктів у фарш. Вона є ідеальним вибором для виготовлення різноманітних продуктів, таких як котлети, ковбаси, фаршировані страви та інші мясні продукти.
Продуктивність мясорубки досягає до 500 кг на годину, що робить цей пристрій ідеальним для виробництва великих партій фаршу. Вона також оснащена запобіжним мікровимикачем на бункері та функцією "реверс", що дозволяє швидко видалити жили, що намотались на механізм.
Мясорубка 32/TN широко використовується в супермаркетах, піцеріях, готелях, мясних та рибних магазинах, а також у фаст-фудах. Вона є невідємною частиною кухонного обладнання, дозволяючи ефективно та якісно обробляти мясо для подальшого використання в різних стравах та продуктах.
Основні характеристики:
- Реверс
- Продуктивність: 300-500 кг/год
- Enterprise: 1 ніж, 1 решітка Ø 6 мм
- Бункер з нержавіючої сталі
- Ріжучий вузол повністю виймається
- Зубчастий редуктор в масляній ванні
- Самозаточувальний ніж
- Отвір для подачі м’яса діаметром 76 мм
- Запобіжний вимикач на корпусі
Крім цього, обладнання можна використовувати для набивання сосисок та ковбас, якщо додатково придбати спеціальні насадки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 32/TN |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 53 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Мощность | 2,2 кВт |
| Производительность | 500 кг/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 520 мм |
- Цена: 76 478 ₴
